Registrovaným pacientům naší ambulance poskytneme kód na registraci k očkování proti nemoci COVID-19.

Kód Vám sdělíme osobně, telefonicky nebo si o něj napište mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Vždy je nutné splnit podmínky stanovené Ministerstvem zdravotnictví - viz tento odkaz:  /files/files_editor_uploads/ockovani_chronici_rev4.pdf

 

 Přečtěte si prosím také tyto obecné informace pro pacienty:

  • Váš ošetřující lékař posoudil Váš zdravotní stav a jelikož žijete s onemocněním, které se pojí s vysokým rizikem těžkého průběhu covid-19, poskytl Vám unikátní kód, pomocí něhož se můžete přihlásit k očkování proti covid-19 na stránce https://crs.uzis.cz/ . Tam naleznete též informace k procesu registrace a rezervace.
  • V přihlašovacím formuláři zaškrtněte políčko "osoba s chronickým onemocněním" a vyberte si preferované očkovací místo. Prosíme, pokud můžete, zvolte očkovací místo doporučené Vaším lékařem.
  • Kód má omezenou platnost a to do 30. dubna 2021.
  • Na očkovací místo se prosím přineste průkaz totožnosti a lékařskou zprávu potvrzující Váš zdravotní stav. Nemusí být nově vystavena Vaším lékařem, postačí ta z poslední návštěvy.
  • Kód je určen pouze Vám, nepředávejte ho ani nesdělujte jakékoli jiné osobě.Neoprávněné nakládání s kódem, včetně jeho zveřejnění či poskytnutí neoprávněné osobě, může být postiženo podle zákona.
  • Díky umožnění přednostního očkování zranitelných osob napomůžeme nejen jejich efektivní ochraně, ale též stabilizavi poskytování zdravotních služeb ČR.

 Centrální tým pro koordinaci očkování proti onemocnění COVID-19